Hibák, problémák Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
Itt regisztráció nélkül is hozzá tudsz szólni, kérdezhetsz, vagy leírhatod a véleményedet.
A kérdésednek, vagy a véleményednek nyithatsz új témát is.
  2014.11.21. 18:53  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

vezető adminisztrátor
 
Ha pld. nem tudsz regisztrálni, belépni, vagy bármilyen gondod-bajod van, itt jelezd.

Rendszer letiltás, vagy belépési probléma esetén nagyon megkönnyítené a dolgunkat a segítségben, hogy ha a regisztráláskor használt pontos felhasználónevet beírnátok!
 

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
kezdővega (2023.10.09. 09:49)
 


  2015.07.07. 21:02  Hozzászólás  Válasz andras (26) hsz.-re     Olvasás  
  •   27   
Avatar

terra alapító
 
Ezt most nem értem. Ha átállítod növekvőre, akkor úgy olvasod mint a könyvet. Ha meg csökkenőre, akkor mindig a legfrissebb van elül. Ha csak egy topikot szeretnél könyvként olvasni, akkor a lap alján állítsd át a rendezés irányát, akkor a többi topikra nem lesz érvényes, sőt, ha jól tévedek arra a topikra is csak egy alkalommal. Ha csak egy topikot szeretnél könyvként olvasni, de azt mindig, arra is van megoldás.
 


  2015.07.07. 20:54  Hozzászólás
  •   26   
Avatar

---
 
:) Szeretném úgy olvasni mint egy könyvet, elölről hátrafelé, és szeretném, ha egyből a új hsz-hoz ugrana. Persze ha van ilyen opció.
Ha nem akkor, többet klikelünk. :)
 




  2015.07.07. 20:47  Hozzászólás
  •   24   
Avatar

---
 
A hozzászólások rendezésének megjelenítését növekvő sorrendbe állítottam. Így a végére került a friss hozzászólás.
Van olyan lehetőség, hogy mikor egy témára rámegyek egyből az utolsó oldalra ugorjon, ne az elsőre?
Köszönöm.
 




  2015.04.04. 02:36  Hozzászólás  Válasz Ragadozo (20) hsz.-re     Olvasás  
  •   21   
Avatar

rendszer admin
 
Az ellenőrző kódhoz visszakerül a régi, általam beállított "Kérdezz - Felelek" megoldás.
A híres Google bővítmények nem sokat érnek, a Spammerek már készítettek hozzá automatikát, amivel könnyen ki lehet kerülni. :)

Ha valakinek gondja van az ellenőrző kérdésekkel, nem tud hozzászólni, vagy beregisztrálni, írjon a ragadozo@terra-kert.hu Email címre, segítek megoldani a problémáját! :)
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.04.03. 16:51  Hozzászólás  Válasz zsizske (18) hsz.-re     Olvasás  
  •   20   
Avatar

rendszer admin
 
Szia!

A regisztrációs linket kicseréltem. :)

Az ellenőrző kérdéseknél plugint cseréltem, de ha megint előkerülnek a Spammerek, vissza fogom tenni.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.04.03. 15:23  Hozzászólás  Válasz zsizske (18) hsz.-re     Olvasás  
  •   19   
Avatar

terra alapító
 
Rossz a link, Ragadozó majd javítja, köszönjük hogy szóltál. Próbáld meg a Fórum kezdőlapon  a regisztrációt, ott működik.
A kérdésnél nekem is bajok vannak, szóval biztos ott is van valamiféle hiba. Mondjuk lehetnének rövidebbek is azok a kérdések...
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.04.03. 14:52  Hozzászólás
  •   18   


*
 
Üdv. fórumosok!
A főoldalon a: Regisztrálj itt, és tarts velünk!
sorra kattintva a regisztráció nem működik. Többször próbáltam.

Másik, most tapasztalt, ezt a néhány sort alig tudom el küldeni, mert állandóan azt írja rossz az ellenörző kérdésre a válasz. Pedig jó.
 


  2015.02.09. 22:25  Hozzászólás  Válasz Rhéman (16) hsz.-re     Olvasás  
  •   17   
Avatar

terra alapító
 
Nem, a probléma frappáns megoldását láthattad :D :P
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/






  2015.02.08. 21:18  Hozzászólás  Válasz Attila1964 (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   
Avatar

terra alapító
 
Azért ha szép képeket csinálsz, és írsz egy szépet arról, amik kikeltek a borítékból, azt mi is megköszönnénk ;) :P

Ja, még egy megjegyzés. Az a nulladik hozzászólás, és csak azért van felül, hogy mindig legfelül legyen, és mindig el tudd olvasni. Jobb szélen láthatod a sorszámát, hogy 0. Ha megnézed az időpontot, már jó régen íródott, nem most, szerintem ez bekevert egy kicsit téged :D nem minden témában van nulladik hozzászólás :)
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/

A következő felhasználónak tetszett a hozzászólás, illetve megköszönte azt:
Attila1964 (2015.02.09. 19:33)




  2015.02.08. 13:57  Hozzászólás  Válasz Attila1964 (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   12   
Avatar

terra alapító
 
Az én szavazatom is az, hogy mivel egyedi eset a tiéd, és a fórum is bűnös benne (persze te is, mert tényleg szólhattál már volna) tekintsünk el esetedben az 1 hozzászólásos limittől. Remélhetőleg lesz jó sok hozzászólásod még. Az egy hozzászólásos limit azért jött, hogy első sorban az aktív tagok jussanak maghoz. Az hogy te nem voltál aktív, abban a fórumnak is van felelőssége.
Vagyis, szerintem is kaphatsz magot.
 


  2015.02.08. 10:59  Hozzászólás  Válasz terratorium (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   11   


---
 
Köszönöm a tanácsot, tegnap Rhéman jelezte, hol tudom én is jelezni a hibát. (Igazából most ismerkedek a fórummal...)
 


  2015.02.08. 10:57  Hozzászólás  Válasz Vebber (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   


---
 
Részben igazad van, de mivel tavaly regisztráltam be erre a fórumra és időközben néha-néha belépés nélkül jártam ide olvasgatni, ezért eddig nem derült ki a hiba... Tegnap egy másik fórumon láttam meg az értesítést a magokról és jelentkeztem, ekkor derült ki a hiba... (Természetesen amint ismét hibát találok, azonnal jelezni fogom! ;) )
 


  2015.02.08. 09:32  Hozzászólás  Válasz Attila1964 (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

---
 
Amellett, hogy amelett voksolok kapjál magot, engedj meg egy kis kritikát. Előfordulhatnak problémák, amiket Ragadozó jelzésre, vagy anélkül ha tud róla, mindig kijavítja. Mi sem mutatja jobban, sztem már minden tekitetben egy komfortos, jól használható fórum lett.
Amennyiben neked problémád volt, úgy korábban is jelezhetted volna. Ha nem működik a regisztrált nicked, reggelhettél volna másikat is.
 


  2015.02.08. 04:37  Hozzászólás  Válasz Glifozát (7) hsz.-re     Olvasás  
  •   8   


---
 
Köszi, egy pillanatig nem tudtam, ki kivel van, nem az Attil1964 névre emlékeztem... :)
Remélem, a meghírdetett paprikamag-osztást ez nem zavarja majd mefg, én is kértem... ;)
 


  2015.02.07. 20:28  Hozzászólás  Válasz Glifozát (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

moderátor
 
Már működik a nicked, elnézést kérünk a hibáért. A nicked viszont nem BAttila1964, hanem Attila1964.
 


  2015.02.07. 20:05  Hozzászólás  Válasz BAttila64 (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   6   
Avatar

moderátor
 
Attila1964 nickel regisztráltál. Látjuk a problémát, nem örülünk neki. Jelezhettél volna előbb is, lehet hogy mások is voltak így. Megpróbáljuk megoldani.
 


  2015.02.07. 20:03  Hozzászólás  Válasz BAttila64 (4) hsz.-re     Olvasás  
  •   5   


*
 
Na szép, most már be sem tudok lépni BAttila1964-ként...
 


  2015.02.07. 20:01  Hozzászólás
  •   4   


*
 
Szia,

tavaly júniusban regisztráltam ide a BAttila1964 nick-névvel, belépni be tudok, de sem a privát üzeneteimet nem tudom megnyitni, sem keresni nem tudok a témák között, sőt még a Menü kinézete sem olyan, mint a BAttila64 nicknevű MAI regemmel...

Mindenhol azt a hibát kapom, hogy nincs ehhez jogosultságom...

Tudnál segíteni?

Köszi!
 


  2015.01.04. 13:03  Hozzászólás  Válasz Tea UT (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   3   
Avatar

rendszer admin
 
Pontosan. Ez egy nagyon régi elnevezés, de megmaradt a szóhasználatban. Az a lényege, hogy ha valaki egy adott szóra klikkel, elhagyja az oldalt, és a "hipertéren keresztül" egy másik oldalra kerül.

Erre az oldalon van két megoldás is:
  1. Kód: Egész kijelölése
    [url=az adott hely pontos linkje]az a bizonyos szó[/url]

    Ennek használata nem javasolt, mert a linkre klikkelve ebben az ablakban nyílik meg az oldal, és ha onnan még esetleg tovább megy egy másik linken, sokaknak onnan már gondot jelent vissza találni az eredeti oldalra.
    Csak akkor javasolt a használata, ha itt a fórumon valamelyik oldalra, témára, hozzászólásra mutat a link.
  2. Kód: Egész kijelölése
    [ujlink=az adott hely pontos linkje]az a bizonyos szó[/ujlink]

    Ennek használata javasolt, ha a link nem az oldalra, hanem az internet más pontjára mutat.
    Ebben az esetben ugyanis a fórum megmarad az eredeti lapon, a linkes szóra klikkelve egy új lapon - fülön nyílik meg az adott oldal.
    A felhasználó ott olvas, vagy tovább barangol bármerre, de ha már nem kell, csak egyszerűen bezárja a lapot - fület, az eredeti lapon meg tovább olvassa a fórumot.
 
- A mai nap az a holnap, amin tegnap annyit aggódtál! -


  2015.01.04. 09:06  Hozzászólás  Válasz Tea UT (1) hsz.-re     Olvasás  
  •   2   
Avatar

terra alapító
 
Beírod a szót, kijelölöd, rákattintasz az ujlink gombra, az egyenlőség jel után közvetlenül beilleszted a linket.
 


  2015.01.04. 08:44  Hozzászólás  Válasz terratorium (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   


*
 
Valaki legyen szíves tájékoztatni, hogy kell egy adott szó mögé linket pakolni. Tehát nem közvetlenül a linket akarom megjelentetni, hanem behelyezni egy adott szó mögé, azaz akkor nyíljon meg a linkelt oldal ha valaki az adott szóra kattint. Hiperhivatkozásnak hívják szép szóval?! :)
 


Előző

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég