Miért ez a nicknevem, avagy vicces nevek a világból Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
A Kertészek Kocsmája, ahol kötetlen társalgás folyik a világ nagy dolgairól.
  2015.11.17. 07:24  Hozzászólás  Válasz Alibá (18) hsz.-re     Olvasás  
  •   19   


---
 
"Barátok közt jó soká
Itt marad még Ali-bá"


Gondolatom oly tiszta, mint Mózes fönn a hegyen:
Tiszta szívből kívánom /szerintem többen/ Ámen. azaz úgy legyen!
 


  2015.11.16. 22:01  Hozzászólás  Válasz Jana11 (11) hsz.-re     Olvasás  
  •   18   
Avatar

terra alapító
 
Az én nevem Aladár
Nem vagyok egy nagy madár
Anyukámnak Alika
Lányaimnak Apuka
A libá-hoz semmi közöm
Ne tévezd el, megköszönöm.
Barátok közt jó soká
Itt mard még Ali-bá

Alibá_kedvencei
 


  2015.11.16. 18:43  Hozzászólás
  •   17   


*
 
Az enyémet sem kunszt kitalálni...a nevem Attila...és szeretem a focit /is.../..és mivel feledékeny vagyok így mindenhol ezt használom...
 


  2015.11.09. 07:48  Hozzászólás  Válasz délkelet (15) hsz.-re     Olvasás  
  •   16   


---
 
Szabolcs, homokos föld sajnos, és hozzátok képest is hónapokig a 35-36 fok mellett az eső mennyisége a 0 és a semmi között terjedt. Szinte megégtek a növények. Itt a legjobb, többször öntözött területeken is 60-70 q átlag körüli, de ez már nagyon nagy szó, ilyet szinte csak egy termelő barátomat tudom.
 


  2015.11.08. 22:34  Hozzászólás  Válasz Jana11 (14) hsz.-re     Olvasás  
  •   15   
Avatar

---
 
Elnézést a többiektől az OFF-ért: igazán sajnálom :-( Homoktalajon termelsz? (megkérdezhetem, melyik megyében laksz?) Itt Békésben is nagy volt az aszály, de voltak helyi esők az utolsó pillanatban. Engem sajnos csak a széle kapott el, de a szerencséseket kétszer is eláztatta az utolsó nagy hőség előtt. Így sem lehetek elégedetlen: 87 q bruttó, 16-16,5-es vízzel. De van olyan kollégám, akinek 120 lett a jó esők miatt (pedig csak pár km volt a távolság)
 


  2015.11.08. 22:19  Hozzászólás  Válasz délkelet (13) hsz.-re     Olvasás  
  •   14   


---
 
MZ/XGyalázatos 30 q átlag, nagyon siralmas,az aszály miatt komoly veszteség van.[/color]
 


  2015.11.08. 22:15  Hozzászólás  Válasz Jana11 (11) hsz.-re     Olvasás  
  •   13   
Avatar

---
 
CX3200? (bocsi! egyébként a kukoricád mennyit termett?)
Tőlem szabad a gazda! (pedig átfutottam a taglistát :D )
 


  2015.11.08. 21:57  Hozzászólás
  •   12   


---
 
Esetleg ha valakit érdekel, én az ötöslottó nyertes Szemléditől vettem az ötletet a reklámból. Tudjátok, amiben arra kér, hogy: Jana, gyertek át bulizni..legalább másnap 11-ig :super:
 


  2015.11.08. 21:50  Hozzászólás
  •   11   


---
 
Van itt egy számomra kedves, már talán barátként tisztelt fórumozó. A nicknevéről népdal is szól.. :lol: Kitaláljátok, ki ő?

/Segítek egy kicsit, első sora zanzásítva: Erőszakkal áthelyezek egy madarat a pusztaságba... :?:

Szóval remélem nem haragszik meg a szóviccért, hanem esetleg nevet egyet/ez a cél/

Általános iskolában énekeltük, hogy:

Kihajtom Ali-bá-m a rétre,
Magam is kimegyek melléje...
 


  2015.11.08. 21:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (9) hsz.-re     Olvasás  
  •   10   
Avatar

---
 
Semmi különös. Olyan rég volt, már nem is nagyon emléxem. Mikor reggeltem amott anno, törtem a fejem mi legyen és valami éppen előttem lévő cikkből raktam összem, mozaik szó.
Igen sokan beleszaladnak, a korábbi F1 pilóta nevét szokták írni, de ő dupla W-vel Mark Webber.
Ettől függetlenül a Forma 1-et nézem, hát mostmár nem is annyira, de igyekszem szeretni még mindig. Sajnos nem jó úton halad, rossz szabályokkal, egyre szarabb futamokkal. MS-t szerettem nagyon versenyezni látni, most Vettelt kezdem kedvelni megint.
 


  2015.11.08. 20:52  Hozzászólás  Válasz Vebber (8) hsz.-re     Olvasás  
  •   9   
Avatar

terra alapító
 
Én meg a tiedre, mert azt már tudom hogy az F1-hez nincs köze, mert azt már mondtad valahol, de hogy mihez van, arra nem emlékszem. Sándor Tiszteletes egyszerű, ő a helyi pap. ;)
 




  2015.11.08. 19:32  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (6) hsz.-re     Olvasás  
  •   7   
Avatar

---
 
Egy hölgy (ráérős idejében :nahat: ) a következő neveket találta a telefonkönyvben (a teljesség igénye nélkül):
Kasza Blanka
Zsiros B. Ödön
Kandisz Nóra
Lakatos Marlonbrandó
Popp Simon
Kapp Bea
Havasi Gyopár
Cserepes Virág
Öntöző K. Anna
Nagy Brittannia...
 




  2015.11.07. 18:27  Hozzászólás
  •   5   
Avatar

terra alapító
 
Az enyém nagyon egyszerű. A Gergely foglalt volt még anno az indexen ezért lettem gerggerg. Rövid életű nick volt, ismerkednem kellett a "szabályokkal". Aztán lettem gergggerg, az egy kicsit tovább húzta. Aztán igazából mint gergerg vágtam neki a kertészetnek. Aztán az is úszott, így lettem qerqerq. (ha jól emlékszem) Ezt persze mindenki írta mindenhogy, így aztán sikerült kijárnom hogy legyek Gergely (gergerg) A zárójeles részt később kivezettem volna, de Murder megelőzött. Aztán visszakaptam Opitól a gergerget. Aztán itt meg túl hosszú volt a Gergely (gergerg) ezért maradtam az eredeti gergerg-nél. Menet közben kipróbáltam még párat. Van aki szerint én voltam Murder Incorporated, Tgwh, meg még egy pár nick, de a valóságban csak egy pár, szinte nem használt pótnickem volt, mint pl a Fogadatlan pro(vo)kátor, a Fellegajtó nyitogató, és a Nem én vagyok az. No és persze a Glifozát és játszónickjei, a Glifozát pajzs nélkül, meg a Glifozát szabadságon.

Ja! És a csavar a történetben, hogy igazából Gábor vagyok. :banana:
 


  2015.11.07. 18:10  Hozzászólás  Válasz délkelet (2) hsz.-re     Olvasás  
  •   4   
Avatar

terra alapító
 
Nem, mert ,,the'' :D
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.11.07. 11:23  Hozzászólás
  •   3   
Avatar

---
 
wogboy, tiltott szóhasználat az itteni szigeten, mert Wold Order Gentleman - az angolokat jellemezték ilyen névvel, akik akárhova is kerülnek,mindig urak maradnak! -, és magamra használhatom, de másra tilos!

Voltam a rigón ozzigold is, ami az aussie, és a Gold Coast keveréke!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2015.11.06. 23:00  Hozzászólás  Válasz délkelet (0) hsz.-re     Olvasás  
  •   1   
Avatar

terra alapító
 
Téged könnyű kitalálni, mert délkeleten laksz :D
Vicces nevek, van egy lista minden évben, hogy milyen neveket nem engedélyeztek az országban, pl. Radiátor :D :nahat:
Jópár éve volt a tv-ben Kuki János, ő büszkén mondta a riporternek, hogy örül a nevének, mert ő az ország legnagyobb kukija :D
Részemről annyit, hogy ezt hallgattam, amikor ki kellett találnom egy nicknevet a fórumokra:
 
,,Nem halott az, mi fekszik örökkön, A halál sem ér át végtelen időkön.'' /Lovecraft - A névtelen város/,,Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt.” /Wass Albert/


  2015.11.06. 21:38  Hozzászólás
  •   0   
Avatar

---
 
Egy feltehetően rövid életű téma, amiben ha valakinek kedve van, leírhatja, miért ezt a nevet adta magának a fórumon (néhányan, pl. én sem leszek érdekelt, de ez ne szegje kedvét a többieknek). Ha pedig ezt nem kívánja megtenni, írjon olyan mások által használt nicknevet, amit viccesnek tart. Ugyanide kerülhetnek olyan valós vagy kitalált nevek is, mint pl. a Kasza Blanka vagy a Cserepes Virág is... :nahat:
 



Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég