Almák, almafélék, körték Terra Lotto Jackpot:
1600 terra    
Háztáji veteményes, növényei, örömei és bánatai, a gyümölcsös témái, valamint a kertben termesztett vadnövények jönnek ide. NE tessék ide írni módszerekről, pl. gyümölcsfák oltásáról.
  2016.02.08. 20:01  Hozzászólás  Válasz Darorr (416) hsz.-re     Olvasás  
  •   417   


*
 
Köszönöm,de ez egyenlőre inkább csak álmodozás...pillanatnyilag a fák beszerzése és fenntartása elviszi a rávalót...egyenlőre szívesebben költök fákra :-) Fabeszerzésben esetleg nem tudna segíteni ? Ezt a faiskolát kellene tőle megkérdezni : http://www.vivaizanzi.it/it/contatti/5
 




  2016.02.04. 19:26  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (414) hsz.-re     Olvasás  
  •   415   


*
 
Mindig csak nyugat felé bámulunk,pedig tuti keletről is lehetne finom gyümiket szerezni...csak gondolom macerásabb...
 






  2016.02.03. 21:11  Hozzászólás
  •   412   


*
 
A mai Kertészetben volt 2 értelmes cikk almáról.
 


  2016.01.31. 20:20  Hozzászólás
  •   411   


*
 
Erre az olasz szaklapra előfizetnék...csak tudnám hogyan ...:http://www.rivistafrutticoltura.it/tante-nuove-varieta-di-mele/
 


  2016.01.31. 20:03  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (409) hsz.-re     Olvasás  
  •   410   


*
 
nem tudom meglesz-e így...de kb itt van : sito.entecra.it/portale/public/documenti/falstaff_.pdf
 


  2016.01.31. 20:01  Hozzászólás
  •   409   


*
 
Huhh..találtam egy gyönyörű új olasz körtét...országomat egy körtéért :super:

https://www.google.hu/url?sa=t&rct=j&q= ... 0Q&cad=rja
 


  2016.01.27. 18:05  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (406) hsz.-re     Olvasás  
  •   408   
Avatar

terra alapító
 
Na azt nem néztem meg, Nem is tudtam volna, mert ki volt pakolva vesszőkosárba. Ami biztos hogy nem Benita, mert az nem ilyen, csak formára.
 




  2016.01.26. 21:03  Hozzászólás  Válasz gergerg (403) hsz.-re     Olvasás  
  •   406   


*
 
Jó lett volna a doboz v. láda oldalát megnézni ,jó esetben feltüntetik a fajta nevét...az segítség.Mondjuk nekem is van 2-3 féle nashim,de én nem tartom semmire...persze ettől még vannak nashi-fanok a családban,de hogy mit esznek rajta ??? :nahat:
 


  2016.01.26. 21:02  Hozzászólás  Válasz gergerg (403) hsz.-re     Olvasás  
  •   405   


---
 
A klasszikus nashi fajtákat árusítják. A baj az, hogy korszerű hűtőház nélkül - ilyenkor - nem fogsz sajátot enni,mert hamar elveszíti roppanósságát.
 




  2016.01.26. 20:43  Hozzászólás
  •   403   
Avatar

terra alapító
 
Vallja be akinek van olyan Nasi körtéje amit most a teszkóban árulnak. Szalmasárga, olyan lédús mint az őszibarack, harapásra mintha körte lenne de valahogy az almára is hasonlít, de elég erős birs aromája van. Nekem nagyon bejött, főleg hidegen, kerítenék neki egy vadkörtét.
 




  2016.01.24. 17:33  Hozzászólás
  •   401   


*
 
Jaj de tetszik /ez az ültetés nem semmi... /

 




  2016.01.24. 17:09  Hozzászólás
  •   399   


*
 
Na hogy mi hiányzik piszkosul nálunk : az új fajták honosítói tevékenységét illetően érde
mes egy jól működő nyugat
-
európai példát venni: Olaszországban
széleskörű fajtav
izsgálati és
-
értékelő munka
zajlik, amelynek keretében állami szerepvállalással és irányítással, különböző ökológiai
adottságú termőhelyeken (síkság, előhegység, hegység) a sa
ját nemesítésű fajtáik
vizsgálata mellett átfogóan értékelik a legújabb külföldi fajtákat is. Így az évente
megjelenő „
Liste Varietali

című kiadványban az olasz TÉSZ
-
ek és termelők nemcsak
arra vonatkozóan kapnak információkat, hogy milyen az adott új faj
ta termékenysége,
gyümölcsminősége, hanem azzal kapcsolatosan is, hogy mely termőkörzetekben
ajánlatos azoknak a termesztése
 




  2016.01.24. 16:58  Hozzászólás
  •   397   


*
 
Találtam egy kis olvasni valót...Hollandiai tapasztalatok magyarul...vannak benne érdekességek .:

http://almastomi.blog.hu/2013/06/18/az_ ... t_munkanap
 


  2016.01.22. 10:42  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (395) hsz.-re     Olvasás  
  •   396   


---
 
Egy jónak tűnő fajtát találtam régebben, de semmi saját tapasztalat... leírás alapján 1próbát megérne :)
Pisztráng körte néven

Érési ideje: október végétől december végéig tart.
Minősége: elsőrendű. A forró, száraz éghajlat alatt termett gyümölcse másodrendű asztali, de minden esetben elsőrendű piaci minőségű.
Nagysága: rendesen középnagy, ritkábban ennél kissé nagyobb, többször kisebb.

Alakja: többnyire körte- vagy csiga alakú, a nagyobb példányok inkább tompább hosszas kúpalakúak. Egyik oldala néha kissé hízottabb. Szára középhosszú vagy rövidebb, fás, vékony, kissé görbült, két végén bunkós, a csúcsra ráhelyezett vagy némileg oldalra nyomott vagy sokszor hullámos karimájú sekély mélyedésből kiálló. Kelyhe nyílt vagy félig nyílt, osztványai kicsinyek, kemények, szűk sekély mélyedésben ülők, sokszor ráncokkal, lapos emelkedésekkel ellátott karimával körülvettek.

Héja: vastag, elég sima. Világoszöld, értével szalmasárga, napos oldalán pirossal tarkázott, gyakran sötétebb pirossal határolt, élénk piros pettyekkel teleszórt. Pontozata sötétszürke. Rozsdafoltok különösen a gyümölcs két végén gyakoriak. Élénk piros színezete, piros pettyezett volta jellegzetes.

Húsa: fehér, finom, tömött, olvadó. Leve igen bő, édes, kellemes, különlegesen fűszeres ízű. Magháza elég kicsiny, nyílt, kevés magot rejtő.

Fája: élénk növekedésű, teljesen edzett, elég korán és bőven termő. Felfelé törekvő ágazata szép, szabályos, ritkásabb, gúla alakú koronát nevel. Vadalanyon sem nő nagy fává. Vadon, birsen egyaránt jól díszlik. Az utóbb említett alanyon azonban jó, táplálékban gazdag, nem túl száraz, inkább nyirkosabb, mély talajt és melegebb, védett fekvést kíván. Gyümölcsei a szelet jól állják, sokszor csomósan fejlődnek. Vesszői hosszabbak, középvastagok, bordázottak, alig könyökösek, csupaszok, sötétvörösek vagy violásan vérvörösek, apró pontokkal ritkásan tarkázottak. Rügyközei rövidek. Rügyei kicsinyek, hegyesek, hegyükkel kissé elállók. Virágrügyei középnagyok, hegyesedők. Levelei kisebbek vagy középnagyok, többnyire molyhosak, finoman fűrészesek, néha majdnem épszélűek. Levélnyelük rövid, elég vastag, merev. Levélpálhái keskenyek, hamar lehullók.

Termesztésére vonatkozóan megemlítem, hogy a gyümölcsök szép, élénk színeződése miatt keresett piaci és asztaldíszítésre használt, igen jóízű körténk. Birsalanyon, megfelelő talajon nagyra növekvő, szép gyümölcsei kövecsesség mentes, nagyszerű zamatú, asztali gyümölcsöt képeznek. Fája a nyesést, alakítást jól bírja. Különösen lombtalan állapotban és fiatal korban nagyon hasonlít az almafa fájához. Alföldre nem való. A hűvösebb tájak, folyóvizek melletti iszaplerakódások a legjobban neki való helyek. Minden házikertben vagy nagyobb piacok közelében, nagyobb mennyiségben is megérdemli a termesztést.

Származása: Németországból, Szászországból származik. 1895-ban már ismerték és terjesztését ajánlották. előállásának közelebbi adatai ismeretlenek.
Faj:
Körte
Keletkezés:
XIX. század
Ajánlott termőtáj:
Észak-Dunántúl
Felvidék
 


  2016.01.22. 09:51  Hozzászólás
  •   395   


---
 
Régi, vagy valamiért nem elterjedt körte fajtákból tippeket kérek, olyanokat, amik ma is megállnák a helyüket. A tippek mellé, rövid jellemzést kérek, hogy mit tudnak, miért érdemes szaporítani belőlük.
 


  2016.01.20. 20:33  Hozzászólás
  •   394   


*
 
Országomat ezekért az almákért :http://multidata.multiwire.net/upload/gesnew/CresoRicerca_765emb_06.pdf

:super: :super: :super:
 


  2016.01.17. 21:30  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (390) hsz.-re     Olvasás  
  •   393   


---
 
Köszi a segítséget. Még jó, hogy van egy postai bennfentes itt közöttünk. :lol: :wave:
 






  2016.01.16. 18:04  Hozzászólás  Válasz emendasajt (389) hsz.-re     Olvasás  
  •   390   


*
 
Jó előtte beáztatni,hogy ne száradjon véletlenül se ki, aztán legjobb belső burkolat a zsugorfólia,nylonzsák is jó, a lényeg,hogy ha szarakodik a posta /khm..ugye ott melózok /,akkor se száradjon ki.Kívül meg Papírdoboz..akár szétvágva is ..nem muszáj szabványos formának lennie,de ha beletuszkolod dobozba úgy olcsóbb .
 


  2016.01.16. 17:43  Hozzászólás
  •   389   


---
 
Nem biztos, hogy jó helyre írok, nézzétek el nekem. Felajánlottam néhány vadkörte alanyt egyik fórumtársunknak, és a postázással kapcsolatban érdekelnének hasznos információk. Hogy csomagoljam? Milyen módon adjam fel? stb-stb. Szóval aki már küldött közületek hasonlót, légyszi írja le a tapasztalatait...
 


  2016.01.13. 20:34  Hozzászólás  Válasz Lactarius (387) hsz.-re     Olvasás  
  •   388   


*
 
nem szekálni akartalak,de nem lehetett kihagyni... :oops:
 




  2016.01.12. 20:52  Hozzászólás  Válasz Lactarius (383) hsz.-re     Olvasás  
  •   386   


*
 
csoda hogy él...keserűmandulára körtét csak a szlovákok raknak :super:
 




  2016.01.12. 10:36  Hozzászólás  Válasz Lactarius (383) hsz.-re     Olvasás  
  •   384   
Avatar

terra alapító
 
Szerintem gondolkozz el néhány ág lekötözésén, a körténél különösen sok előnye van. Fiatalkori túlzó metszés helyrehozhatatlan lehet később... Nem okoskodásból mondom, kizárólag segítségül.
 


  2016.01.12. 09:13  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (382) hsz.-re     Olvasás  
  •   383   


---
 
Nekem is az van, keserűmandula az alany (a szlovák címkéről lefordítottam)....sajnos a metszés ellenére nagyon felfelé törnek az ágai, februárban vághatom megint vissza.
 


  2016.01.11. 21:44  Hozzászólás  Válasz Vebber (381) hsz.-re     Olvasás  
  •   382   


*
 
Hát betegnek nem beteg...szlovák származású oltvány.
 


  2016.01.11. 21:31  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (380) hsz.-re     Olvasás  
  •   381   
Avatar

---
 
Nem csak a termésre értem, hanem maga a fa?
Ez önálló fa/fák nálad, vagy valamibe bele oltottad vendégnek?
 


  2016.01.11. 21:27  Hozzászólás  Válasz Vebber (379) hsz.-re     Olvasás  
  •   380   


*
 
Hát...abból a pár szemből nehéz megítélni...
 




  2016.01.11. 20:57  Hozzászólás  Válasz Vebber (377) hsz.-re     Olvasás  
  •   378   


*
 
A Packhamsból nekem is van 3, sztem is nagyon jó.Jó leves, semmi kövesség...talán kicsit édesebb is lehetne , de jó ahogy van...kár,hogy normál tárolással nem sokáig tartható /csakúgy mint pl a Bosc.../.
Bohemicát tudok adni,de eddig pár szemet termett és azt is belekevertem a vegyesbe..így nem tudom milyen... :angry-banghead:
 


  2016.01.10. 20:25  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (360) hsz.-re     Olvasás  
  •   377   
Avatar

---
 
Köszi mindkettőtöknek.
Bohemicat szertnék késöi, ellenállónak. Erről mi a véleményetek?

Tavaly ilyen tájban írtam mennyire jó a Packham's, most megint árulja ugyanaz a termelő, és azt kell mondjam most is, ez egy nagyon jó körte.
 


  2016.01.10. 20:20  Hozzászólás  Válasz gergerg (375) hsz.-re     Olvasás  
  •   376   
Avatar

---
 
Erről már sokat beszélgettünk :D Mindenütt azt írják, hogy kényes a termőhelyi adottságokra. Találkoztam néha én is ilyen gumiszerűvel, de mostanság mint a vaj, szinte szó szerint! Már több mint a fele elfogyott, az idén valamiért hamarabb lett fogyasztásra érett (lehet azért, mert nagyon későn szüreteltem)
 


  2016.01.10. 19:58  Hozzászólás  Válasz délkelet (372) hsz.-re     Olvasás  
  •   375   
Avatar

terra alapító
 
Én egyet megemlítenék, ami miatt nekem nem igen lesz a kertemben, az a gumilabda szerű állaga.
 




  2016.01.10. 19:36  Hozzászólás  Válasz délkelet (372) hsz.-re     Olvasás  
  •   373   


---
 
félreértettél. nem a gyümölcsminőségre,hanem az alapvető termeszthetőségre gondoltam.
 


  2016.01.10. 18:50  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (367) hsz.-re     Olvasás  
  •   372   
Avatar

---
 
Sztem kicsit sarkosan fogalmaztál az egy lapon említéssel, bár elhiszem, hogy az esperes finomabb. Az első pár évben úgy voltam a Serressel, hogy csak idő kérdése a kivágása, azóta viszont áldom az eszem és a lustaságom, hogy életben hagytam. Azonkívül, hogy picivel kevesebb savasságot el tudnék képzelni vele kapcsolatban, más lényegi rosszat azonban nem tudnék felhozni vele szemben.
 






  2016.01.10. 18:46  Hozzászólás  Válasz STiszteletes (368) hsz.-re     Olvasás  
  •   369   


*
 
Jó kérdés, nem sokat találtam róluk a neten,de az se mostani...az Alma 2000 bt is elméletileg ez a társaság ,de hogy most vannak-e ill. hol a központ / Egervár, Nagykutas.../ nem tudom. Kb 20 éve talán ők voltak az első intenzív almások, pár évig bemutató napokat is tartottak...rég nem hallottam róluk.
 


  2016.01.10. 18:34  Hozzászólás  Válasz atifoci2 (362) hsz.-re     Olvasás  
  •   368   


---
 
Azt lehet tudni, hogy Zalában megvan-e még az ültetvény, és hogy mit produkál. Alkalmaznak-e, a hagyományostól eltérő technológiát?
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; bingbot/2.0; +http://www.bing.com/bingbot.htm) Chrome/116.0.1938.76 Safari/537.36 valamint 14 vendég