Fák, bokrok, virágok, és ami közöttük van! Terra Lotto Jackpot:
1500 terra    
  2016.04.25. 01:05  Hozzászólás
  •   4920   
Avatar

---
 
A gatyás, kicsit kimenve a zoomból! :-D

Kép

A Rodny, és bandája! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 01:03  Hozzászólás  Válasz Spoli (4909) hsz.-re     Olvasás  
  •   4919   
Avatar

---
 
spoli

"Ez a 424-es már nem húzott szenet maga után, ezt már pakurával fűtötték, és annak a tartálya van a mozdony után. "

Ezt sem tudtam, és köszönöm az eligazitást!

"Tom, evvel kívánok sikeres napot,"

Köszönöm ezt is, és a mai napunk állami ünnep, mert ma van az ANZAC- DAY, mint a győztesek ünnepe! A nap ma is tombolni látszik, és a tegnap délutáni esőnek már nyoma sincs! A szél kicsit erősödött, és nem tudni, mit is hozhat fölénk? :-D

A jövő hétfő is public holiday, mert akkor lesz a május elseje! A munka ünnepe a kapitalizmusban! :-D

Sikeres napot, és sok reményt!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 01:01  Hozzászólás
  •   4918   
Avatar

---
 
A gatyás, és a természet jól kifundálta, mert a hógyalogláshoz is jók, a plusz tollak a lábán! :-D

Kép

A kikloffolt cserebogár lárva.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:57  Hozzászólás  Válasz Spoli (4908) hsz.-re     Olvasás  
  •   4917   
Avatar

---
 
spoli

"Betakarították a nekik szánt "takarmányt"..."

Igen, és még nem tudják, a másik kertet is átvillázom, és ott is kell soknak lenni!

A kiscsibék is verik a csőrükkel a nagy kukacokat, és olyan szorgalommal, mintha csak annyi lenne a munkájuk! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:56  Hozzászólás
  •   4916   
Avatar

---
 
A koltló mama, és az óvottai! :-D

Kép

A gatyás csibe! Ilyenenem sem volt még! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:55  Hozzászólás  Válasz Spoli (4907) hsz.-re     Olvasás  
  •   4915   
Avatar

---
 
spoli

"Ez meglehetősen komoly darab, az előző képen is feltűnt. "

Szeretek vele dolgozni, mert a négy fog által jól belemegy a talajba, és húzó mozgással kimarja a szánt földrészt! Mintha egy nagy gép tenné, csak kicsinyítve!

Sokal jobb, mint pl. az ásó, mert annak nagy az ellenállása, és felkell emelni a kiemelt talajmennyiséget! :-D

"Csak hasonló a háromágúhoz funkciójában, ezért írtam, hogy rokon."

Értettem a különbséget, és ami nálam van, az nehéz munkánál jön jól, mert van ugyanilyenem, csak az sokkal könnyebb, és azzal ezt nem lehetne elvégezni! Lehet, csak hamar törne! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:54  Hozzászólás
  •   4914   
Avatar

---
 
Nagyjából elterítve a kivillázott sarok, és majd a kis rotával átforgatom!

Kép

Ez a teljes pálya, és várja a fűnyesedéket! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:52  Hozzászólás  Válasz Spoli (4905) hsz.-re     Olvasás  
  •   4913   
Avatar

---
 
spoli

"Hát van vele teeandő, meg lesz is, ahogy látom!"

A telünk nem sürget, és mivel a fenti kert lesz csak használva, ezt lehet pihentetni, mert az egyéves periódus kifárasztotta! :-D

" A villásat üdvözlöm, a rokona errefelé is dolgozik már.. :)"

Az más, ami neked van, mert ezt emelgetni is elég komoly - öntöttvas a lelkem! -, és sokat kibír, mert ha nagyobb kőre akadtam, a csákány laci bácsis móddal, kitudtam vele fordítani!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:51  Hozzászólás
  •   4912   
Avatar

---
 
Ez megmaradt a kert sarkában, mert valami kínai spenót, ami nálam nem gyere be! Futós az ártatlanom, és majd kell nekik valami támasz is! :-D

Kép

Ezek is azok, csak magról keltek, és ha már kikeltek, akkor maradhatnak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:47  Hozzászólás  Válasz Spoli (4903) hsz.-re     Olvasás  
  •   4911   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"Hát azt elhiszem, hogy ők - mármint a tyúkok - hatékonyak! "

Genetikai tudásuk van minden az általunk még nem látott talajmozgásra, és a csőrük gyorsasága adja a sikereiket! :-D

"Ebben a melóban kevesen veszik fel velük a versenyt, de azért a rigók, és a többi sem hanyagolható, bár a tyúkok nagyon szorgosak etekintetben, és nem zavartatják magukat!"

A rigót itt - GC - környékén nem láttam, de a déli megyékben hírük van a szölő lopásban! A tyúkok valóban jól idomíthatók, és nálunk már családtagoknak számítanak, mert minden reggel, és este, ők a fontosak! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.25. 00:46  Hozzászólás
  •   4910   
Avatar

---
 
Állítólag, három évig él a talajban ez a kis rágcsáló, és képes a haszonnövények gyökereit teljesen lekoppasztani! :-D

Kép

Átvilláztam a teljes szalagot, és látni is, a papaya gyökere bejött a kertembe Ettől féltem az igazi nagy fáknál, de ez még nem a vég! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 22:05  Hozzászólás
  •   4909   


---
 
Ezt javítani kellett, mert az előzőt dupláztam, és ráadásul hibásan. Sorry.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 22:05  Hozzászólás
  •   4909   


---
 
Úgy van, a szerkocsi az a "szenes kocsi" volt, ami a mozdony után volt kötve. Ez a 424-es már nem húzott szenet maga után, ezt már pakurával fűtötték, és annak a tartálya van a mozdony után. Tom, evvel kívánok sikeres napot, és mindenkinek jó pihenést!

424 Szombathely pakurás.jpg
------------------------
Megtekintve 9301 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 22:00  Hozzászólás  Válasz wogboy (4893) hsz.-re     Olvasás  
  •   4908   


---
 
:) :) Betakarították a nekik szánt "takarmányt"...
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 21:58  Hozzászólás  Válasz wogboy (4895) hsz.-re     Olvasás  
  •   4907   


---
 
Ez meglehetősen komoly darab, az előző képen is feltűnt. Csak hasonló a háromágúhoz funkciójában, ezért írtam, hogy rokon.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 21:55  Hozzászólás  Válasz wogboy (4896) hsz.-re     Olvasás  
  •   4906   


---
 
Hát nem tudom, de autópályán 150 felett, a városban az 50 km/h-nál 65 felett szól a büntetés. Az egyéb szabálysértések - záróvonal átlépés, övhasználat mellőzése, stb. stb. meg amúgy is büntetendők. Én meg amondó vagyok, hogy ha valaki pld. egy 70-es táblánál 90-el megy, vagy a sztrádán 150 felett, az bizony komolyan vét a nem véletlen szabályok ellen, és komolyan veszélyeztet másokat.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 21:48  Hozzászólás  Válasz wogboy (4899) hsz.-re     Olvasás  
  •   4905   


---
 
Hát van vele teeandő, meg lesz is, ahogy látom! A villásat üdvözlöm, a rokona errefelé is dolgozik már.. :)
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 21:46  Hozzászólás  Válasz wogboy (4900) hsz.-re     Olvasás  
  •   4904   


---
 
OK! Köszi! Remélem sikeres lesz a deal..
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.24. 21:44  Hozzászólás  Válasz wogboy (4901) hsz.-re     Olvasás  
  •   4903   


---
 
Hát azt elhiszem, hogy ők - mármint a tyúkok - hatékonyak! Naná!Ebben a melóban kevesen veszik fel velük a versenyt, de azért a rigók, és a többi sem hanyagolható, bár a tyúkok nagyon szorgosak etekintetben, és nem zavartatják magukat!
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)




  2016.04.24. 09:57  Hozzászólás
  •   4901   
Avatar

---
 
Így voltak beágyazódva a férgek - várták a telet? -, és én kitoltam a szándékukkal! Azért is villáztam át, mert még mindig elég sok az eredeti kövek száma, és most azokból is sokat kiszedtem! :-D

Kép

Ennyit szedtem ki a kb. 3 nm.-s területről, és ezek a darabszámok adják a több százas darabot, amelyeket a tyúkokkal szedettem ki! Még a gyöngyösök is sorra vártak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:51  Hozzászólás  Válasz Spoli (4890) hsz.-re     Olvasás  
  •   4900   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, sikeres és/vagy pihenős vasárnapot kívánok,"

Köszönöm, ma volt a kerti munka egyik vége, és amikor megérkezett a mini eső, akkor már kocsiban ülve, mert mentünk a Gold Coast túlsó felére - Sydney irányába -, mert találtunk a kapu oszlopokra olyan betonból készült díszeket, amelyek majd jobban adják a szépet!

A bejárati kapu oszlopokon van két betonoroszlán, csak a másik kettő téglából készült oszlopról ellophatták az oroszlánokat, mert mikor ideértünk már nem volt semmi!

Majd hozom a képet, ha kész lesz! :-D

Sikeres vasárnapot, és jó pihenést!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:50  Hozzászólás
  •   4899   
Avatar

---
 
Ezek cserebogár pajorok, és itt én még nem is láttam cserebogarat, ahogy krumpli bogarat sem! :-D

Kép

Az agyagig fellazítottam a talajt, és majd a rota meg jól összkeveri! Az idén, ezt a kertet nem használom, hanem telehordom majd fűnyesedékkel, és akkor megint a nagy rota, mert kettő is van! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:45  Hozzászólás  Válasz Spoli (4889) hsz.-re     Olvasás  
  •   4898   
Avatar

---
 
spoli

"Mondjuk Makó - vagy akár arrafele a határig - nem akkora távolság, hogy oda kellene a szerkocsi, valóban. "

Azt láttam, jó hosszú szerelvények szelték a távot, és zabálhatott a mozdony! Még gyerekként láttam a kenderes vagonokat, és azért jöttek Makó felől, mert Új-Szegeden volt a kenderfonó vállalat!

"Oda a szertartály is elegendő volt, a minimum 100 kilométeres - de talán annál nagyobb - távolságot is abszolválta, egyetlen rakománnyal."

Most már értem a szerkocsi fogalmát, és ha jól emlékezem, akkor volt a mozdony után kötve egy szenes kocsi is! :-D

Apám mesélte, az 1942-es időben azon a vonalon látta, amint a németek mentek keletre, és dobálták a csokikat, az ott szájtáti gyerekeknek! Majd, pár év múlva az oroszok jöttek, és azok mindent elvittek, amit elértek! :-D

"Hát táncparkettnek nem nevezhető, az biztos."

Azt láttam, sokat toporogtak, és biztos okuk is volt rá! Mindig mocskos volt az ábrázatuk, és az fehér kendő sem volt fehér, ami a szájuk előtt volt! De akkor a vasút adta csak a nyugdjas jövöt, és volt is tekintélye a vasútnak! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:44  Hozzászólás
  •   4897   
Avatar

---
 
A földben lakókat is kiszedtem, a tyúkok köszönik a mai finom csemegét! Mert, ma nem voltak villaközelben! :-D

Kép

Így szaporodtak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:40  Hozzászólás  Válasz Spoli (4888) hsz.-re     Olvasás  
  •   4896   
Avatar

---
 
spoli

"A fix kamerák már nálunk is működnek, nem túl régtől ugyan, de mostanra több száz van belőlük."

Olvastam róla, és a pénz faragó gépeknek is nevezik őket! Nálunk, előre ki van írva a kameraléte, és állítólag, a két ilyen kamera közötti távokat időben tudja lemérni, és ha a két képvétel közötti időben a kocsi túl gyorsan hajtott, akkor az is tudják számlázni! Mást nem tudnak ezek a kamerák - nem úgy, mint felétek -, és eddig még senki nem lázadt a gyorshajtási bírságon kívűl! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:40  Hozzászólás
  •   4895   
Avatar

---
 
A kínai fogvályót használtam, mert megemelni volt csak gond, a saját súlya adta a munkát!

Kép

Látszik az agyag is, és ez is volt a célom, jól fellazítani, majd a rotával is megjárni!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:37  Hozzászólás  Válasz Spoli (4886) hsz.-re     Olvasás  
  •   4894   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"No, ha pár napig nem lesz eső, ezt legalább biztos tudod, nem fenyegetnek vele, tudsz a dolgod szerint tenni a kertben. "

Már elkezdtem mutogatni, és mára semmi eső nem lett ígérve, de délután 3 utánra érkezett egy kis zuhancs, ami kb. az 5 mm.-ert tudta. A terasz melletti tartályban, ez 50 mm.-s emelkedési jelet mutatott! A fűcsomók köszönik! :-D

"Igen, a mozdony tartálya elegendő volt relatíve rövid - mondjuk 100 km-ig biztos - távolságokra, de több száz kilométerre, vagy hosszú, nehéz tehervonatra már nem."

Km.-es távolságra nem tudtam, mert ami a vasúton tud csak haladni, azt én nem sokra tartottam! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.24. 09:35  Hozzászólás
  •   4893   
Avatar

---
 
Ezek képek most a hazai állapotot mutatják, mert nem esett az eső, de közben tudtam is dolgozni! :-D

Ez a kertcsík lett kitakarítva, és átvillázva - kisebb köveket is kiszedve -, mert sok volt benne a cserebogár lárvákból, és azokat is kiszedettem a tyúkkokal, mert imádták őket!

Kép

Az utolsó méterek maradtak mára, és ezt úgy villáztam át, hogy a tyúkok nem lábatlankodtak a villa árnyékában. Mert mindent felzabáltak, és még a göngyösök is sorban álltak! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”




  2016.04.24. 08:59  Hozzászólás
  •   4891   


---
 
Kép

Valaki megtudja mondani, hogy a fenti épület hol található, és milyen célt szolgál?
 


  2016.04.23. 22:05  Hozzászólás
  •   4890   


---
 
Tom, sikeres és/vagy pihenős vasárnapot kívánok, a többieknek jó pihenést.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.23. 22:04  Hozzászólás  Válasz wogboy (4878) hsz.-re     Olvasás  
  •   4889   


---
 
Mondjuk Makó - vagy akár arrafele a határig - nem akkora távolság, hogy oda kellene a szerkocsi, valóban. Oda a szertartály is elegendő volt, a minimum 100 kilométeres - de talán annál nagyobb - távolságot is abszolválta, egyetlen rakománnyal. Annak idején - 1890 táján, szóval nem tegnap - a helyiérdekű vasút - elterjedt nevén HÉV - vontatása is gőzmozdonnyal történt, ezeket úgy nevezték, hogy gőztramway. Létezik még belőlük, természetesen a villamos múzeumban, mert hát helyi közlekedés volt, ha villamosnak nem is nevezhető. No, ezekbe a gőztramwayekbe a vezetőállás mögé pakolták a tüzelőanyagot, és azon a nem túl nagy helyen kellett elférnie a személyzetnek - vezető és fűtő - valamint a tüzelőanyagnak. Hát táncparkettnek nem nevezhető, az biztos. Talán az alábbi képen érzékelhető, ez a mozdony Szentendrén a villamos múzeumban található.

DSCN3752.JPG
------------------------
Megtekintve 7577 alkalommal.

 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.23. 21:35  Hozzászólás  Válasz wogboy (4879) hsz.-re     Olvasás  
  •   4888   


---
 
A fix kamerák már nálunk is működnek, nem túl régtől ugyan, de mostanra több száz van belőlük.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.23. 21:34  Hozzászólás  Válasz wogboy (4883) hsz.-re     Olvasás  
  •   4887   


---
 
És a kikötő a vitorlásokkal.. Jópofa, kedvelem.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.23. 21:33  Hozzászólás  Válasz wogboy (4884) hsz.-re     Olvasás  
  •   4886   


---
 
No, ha pár napig nem lesz eső, ezt legalább biztos tudod, nem fenyegetnek vele, tudsz a dolgod szerint tenni a kertben. Igen, a mozdony tartálya elegendő volt relatíve rövid - mondjuk 100 km-ig biztos - távolságokra, de több száz kilométerre, vagy hosszú, nehéz tehervonatra már nem.
 
'Non est ad astra mollis e terris via". (Seneca)


  2016.04.23. 10:36  Hozzászólás
  •   4885   
Avatar

---
 
Angol nevek, és .... :-D

Kép

A folyó melletti játszótér!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:34  Hozzászólás  Válasz Spoli (4869) hsz.-re     Olvasás  
  •   4884   
Avatar

---
 
spoli

"Tom, sikeres szombatot kívánok"

Köszönöm szépen, az idő megint napos volt, és tettem- vettem a házkörül, hamár nem annak születtem, akiknél a szombat a pihenés napja! :-D

"Mára is jut még egy szertartályos mozdony a MÁV 426-os sorozatából, ezen jól kivenni a tárolóhelyek kialakítását!"

Hát, elég kicsi a tartalék szén tárolója, de biztos, annyi is elég volt! :-D

Az esőre nincs gondom, most pár napig, és nem kell méricskélni az esővizet!

Sikeres napot felétek is, és minél több napsütést!
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:34  Hozzászólás
  •   4883   
Avatar

---
 
TweedCity - Tweed Head.

Kép

Futtából a kikötő!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:31  Hozzászólás  Válasz Spoli (4868) hsz.-re     Olvasás  
  •   4882   
Avatar

---
 
spoli

" Én azt gondolom, alapvetően cséplőgépet hajtott!"

Annyit tudtam meg - akkor -, hogy egy farmertól vették meg! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:31  Hozzászólás
  •   4881   
Avatar

---
 
Az autópályáról is látható folyótorkolat.

Kép

Tweed Head másik eleje, Sydney irányából látva!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:28  Hozzászólás  Válasz Spoli (4866) hsz.-re     Olvasás  
  •   4880   
Avatar

---
 
spoli

"No, hár remélem valahogy csak meg tudod oldani a csirkeháború megelőzését! :)"

Már kész a forgató könyv is, mert jövő hétvégén, a gyöngyösök által is üldözött kiskakast - már az is ordibál, de még rekedt hangon! -, levágjuk, pedig igen szép tollú kakasivadék! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:27  Hozzászólás
  •   4879   
Avatar

---
 
A közeli krematórium.

Kép

A fix kamerák.

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:25  Hozzászólás  Válasz Spoli (4864) hsz.-re     Olvasás  
  •   4878   
Avatar

---
 
spoli

"A gőzmozdony után volt közvetlenül egy szerkocsinak nevezett speciális vagonféle, amiben a tüzelőanyag, és a vízkészletet pótlandó tartalék víz volt."

Ez a "szer" kifejezés ismerős, hiszen a tűzoltóságnál is ilyen néven futottak a kocsik! :-D

"Tehát az, hogy szertartályos a mozdony, azt jelenti, hogy kisebb teljesítményű, és rövidebb futásidejű mozdony, ahol a tüzelőanyag és az utántöltendő víz a mozdonyban volt magában tárolva."

Értettem, és kérek engedélyt a belenyugvásba!

"Az alábbi képen a szerkocsis gőzmozdonyt látsz, a szerkocsi felől fotózva."

Mondjuk, ilyet mozdonyt soha nem láttam, mert ami az utcánk végén futott, az élő vonal volt, Makó irányába! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:24  Hozzászólás
  •   4877   
Avatar

---
 
Az útmenti cukros! :-D

Kép

Az irányjelző, a kakasunkról meg most esett le a hangtompító! 19:25 h! :-D

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:20  Hozzászólás  Válasz Spoli (4863) hsz.-re     Olvasás  
  •   4876   
Avatar

---
 
spoli

"Hát reméljük a jó Egészséget, az az első, és az, hogy a Szerencse ne legyen ellenünk."

Én nem vagyok az élettel nagyon igényes, ahogy esik, úgy durran! :-D

"Elég jó idő volt, holnapra romlik valamit, vasárnapra itt is esőt mondanak, meglátjuk, elkelne már, csontszáraz a talaj."

Nálunk a füvek mutatják a vízhiányt, de most már csak keddre ígérik az esőt, amit már nem is hiszek nekik! Még nincs gondom, mert a terasz melletti tank majdnem üres - várja az esőt -, de a többiben van még 80%-on! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:20  Hozzászólás
  •   4875   
Avatar

---
 
A túlpart egy dombvonulat.

Kép

A folyó balra, mi meg jobbra!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:18  Hozzászólás  Válasz Spoli (4862) hsz.-re     Olvasás  
  •   4874   
Avatar

---
 
Szia spoli!

"A cukornád úgy gondolom "aranyat ér".."

Pontos a gondolatod, és a kormány is tesz érte, hogy a farmerok ne csalódjanak! :-D

"Már tudom milyen, és azt is, hogy Magyarországon is lehet kapni, de meglehetősen durva ára van, 2500 és 5000 ausztrál dollár között van az ára. Brutális."

Ezt jól kiszámoltad, és mivel nekem van ilyen botom, vagy 4 darab, akkor jó úton vagyok a gazdagság felé? Az is tény, ezeket nem itt vettem, és mivel már régen jártam otthon, a hiány is fellépett, a kiegészítőknél! :-D

"Egy életen keresztül nem térül meg halban a bot ára, ezt legfeljebb a kőgazdag sporthorgász engedheti meg magának."

A hobbi nem olcsó játék, és aki nem itta el az árát, és nem is bagózta el, annak ilyenre is juthat! Ami gondom, ki lesz az utódom, mert senkit eddig nem találtam, és lehet, a botok mennek a szemétre! :-D
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 10:17  Hozzászólás
  •   4873   
Avatar

---
 
Az említett folyón, a víziélet is zajlik!

Kép

Nem sok a hely a vízmelleti megálláshoz, de majd kidolgozom!

Kép
 
"There is no easy way from the earth to the stars”


  2016.04.23. 09:58  Hozzászólás
  •   4872   


---
 
Magyarországon is érdemes körül nézni, ez az ország is van olyan szép, mint Ausztrália, sőt, nekem szebb is.

Lásd pl:

Kép

A Szalajka-völgyi Fátyol-vízesés
 


ElőzőKövetkező

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég